چگونه لایک های خودمان را در شبکه های اجتماعی بالا ببریم؟

خب، یک سوژه جالب پیدا کردم تا در موردش بنویسم «لایک»! لایک گرفتن در فیسبوغ و اینستاگرام (و شاید هم یوتوب) الان برای کسانی که از اینترنت همینش رو یاد گرفتن، از نون شب هم واجب تره، ولی افرادی هستند که میخوان بصورت حرفه ای در شبکه های اجتماعی فعالیت کنن، مثل دوستانی که برای شرکت، فروشگاه اینترنتی، وبلاگ شخصی و … شون پیج باز میکنن. توی این پست، دو روش منطقی لایک گرفتن رو میگم، البته در فیسبوغ، و در پست های بعدی در مورد اینستاگرام و یوتوب هم حرف میزنیم.

Social_network_film_posterروش اول : خرید لایک

اگر فکر میکنید لایک های «واقعی» که دوستاتون، یا کسایی که به موضوع کار پیج شما علاقمند هستند فقط در صورتی حاصل میشن که قبلش تعداد قابل توجهی لایک داشته باشید، بهتون توصیه میکنم که لایک خریداری کنید. چطوری؟ سایت هایی هستند که روبات های لایک کننده دارند یا به هر طریقی میتونن برای شما تعداد قابل توجهی لایک براتون جمع میکنن. این پیج ها تبلیغ نمی کنن، بلکه به سیستم این کار میکنن یعنی اونهاییشون که لایک «به ظاهر واقعی» میفروشن، یه تعداد زیاد اکانت فیک ساختن، و حالا با استفاده از اون اکانتهای فیک میان لایکتون میکنن (داخل پرانتز میگم ممکنه اصلا یک باند لایک کننده هم داشته باشند!). پس اگر اعتبار پیج رو به تعداد لایک هاش میدونید، وبسایتی مثل این کمک خوبی هست براتون و قیمتهاش هم منصفانه. (از شما چه پنهون، برای پیج ذهن زیبا این کار رو کردم :دی).

روش دوم : بازاریابی

این روش یک مقدار سخت تر هست، ولی از همون اول بسم الله شما لایک «واقعی» دریافت میکنید. چگونه باید این کار رو کرد؟ اول از همه روی هوم پیج خودتون، صفحه توییترتون و حتی اگر امکانش هست، اکانت اینستاگرامتون، شیرش کنید. اگر هم مثل دوست خوبمون علیرضا۲۴ ویدئو بلاگر هستید، توی ویدئو های یوتوبتون لینک بدید به پیجتون. خیلی خوب، یه راه بهتر هم میمونه، توی گروه هایی که عضو هستید، از ادمین هاش اجازه بگیرید و اگر اجازه دادن، پیجتون رو روی گروهشون شر کنید. و همچنین با پیج های دیگر ارتباط برقرار کنید و ازشون بخواید پیجتون رو استتوس کنن یا این که، برید تو کار تبلیغات پولی 😉 .

روش سوم (روش احمقانه ولی بعضی مواقع کارامد) : گدایی لایک

هیچی نمیگم، سوری لند بهتر از من توضیح داده!

امیدوارم با استفاده از این پست بتونید لایک های بیشتر بگیرید. امیدوارم روش سوم نباشه 🙂

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.