خاورمیانه و کشورهای جدید، هر شهروند یک کشور!

نقشه خاورمیانه رو در بالا میبینید! کشورهای ایران، عربستان، اردن، فلسطین، سوریه، مصر، عمان، یمن، امارات و عراق جزئی از این منطقه (البته از لحاظ سیاسی و نه جغرافیایی) هستن. حالا ببینیم که این طرح «هر شهروند یک کشور» چیست؟ یک راه حل جالب برای اتمام جنگ های منطقه!!!‌

این منطقه در سالیان اخیر جنگ های زیادی رو به خودش دیده، چه جنگ های روانی و سایبری و … چه جنگ های مسلحانه تروریستی و امثالهم. حالا یک طرح جالب پیشنهاد شده و گفته «هر کس در این منطقه میتونه کشور مستقل خودش رو داشته باشه» و این خیلی باحال خواهد بود و البته میتونه یاعث وقوع جنگ های جدید و جدی در منطقه بشه. در حال حاضر در حدود ۹۰۰۰ جنگ (چه مسلحانه و چه غیرمسلحانه) در این منطقه در جریانه، که میگن این میتونه موجبات اتمام این جنگ ها رو فراهم کنه. فکرش رو بکنید که چند کشور میتونه در این منطقه به وجود بیاد؟

اما مشکل اساسی، منبع خبر هست که وبسایت The Onion هستش و این وبسایت در خبرهایی که جنبه شوخی دارند رو منتشر میکنه. ولی بهرحال میتونه یه ایده جالب باشه در صورتی که عملی بشه!

Share

6 دیدگاه در “خاورمیانه و کشورهای جدید، هر شهروند یک کشور!”

   1. مپل اینکه تو میخای.

    اومدم رایگان بنر بزارم .خودت نخاستی

    دور از شوخی. من دو تا سرویس به نام اپ خط (معرفی نرم افزار جالب برای اندروید و آی او اس ) و عکس خط (نمایش تصاویر منتخب فناوری هفته.
    ببین چطوره.
    به قرآن مجید این دو تا برند خودمن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *